Cumhuriyetimizin 100. yılı kadınların yılı olacak

Emine Yenilmez Aydemir

CHP Bodrum Kadın Kollarının, kadınlara belediyelerde seçme-seçilme hakkı verilmesinin 93. yılına ilişkin basın açıklamasına katıldık.
Ardından Bodrum Kent Konseyi Kadın Meclisi Bitez Mahalle Temsilciliği tarafından düzenlenen Muğla kadın milletvekilleri aday adaylarının tanıtım toplantısına katıldık.
Cumhuriyetimizin 100. yılı kadınların yılı olacak.

03 Nisan 2023
Av. Emine Yenilmez Aydemir

“Cumhuriyetimizin 100. yılı kadınların yılı olacak” yazısını okumaya devam et

14. Milas Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı

Emine Yenilmez Aydemir

Milas Belediyemizce organize edilerek bölgemizdeki üretimin gelişmesine öncülük eden ve bu yıl 14.sü düzenlenen Milas Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarını ziyaret eden Belediye Başkanımız Muhammet Tokat’a milletvekilimiz Suat Özcan, CHP Milas İlçe Başkanımız, yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları başkanı ve üyelerimiz ile birlikte eşlik ettik.
Ülkemizde kalkınma ancak ve ancak yerel üretimle, öz kaynaklarımızın ve tarım-hayvancılıkla uğraşan üreticilerin ciddi anlamda desteklenmesi ile mümkün olacaktır.

31 Mart 2023
Av. Emine Yenilmez Aydemir

“14. Milas Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı” yazısını okumaya devam et

Milas Belediye Başkanımızı ziyaretimiz

Emine Yenilmez Aydemir

Milas CHP İlçe Başkanımız Tüze Çetinkaya ve yönetim kurulu üyelerimizle birlikte Milas Belediye Başkanımız Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ettik.
Genel seçim sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulunduk.
Misafirperverliği için Belediye Başkanımıza teşekkür ederiz.

31 Mart 2023
Av. Emine Yenilmez Aydemir

Ula ilçe ziyaretimiz

Emine Yenilmez Aydemir

CHP Ula İlçe Başkanımız Hüseyin Özcan, yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkanımız ve yönetim kurulu üyeleri ve partililerimizle bir araya geldik. Seçim sürecine dair görüş alışverişinde bulunduk. Ula ilçemiz seçime ve değişime hazır.

25 Mart 2023
Av. Emine Yenilmez Aydemir

“Ula ilçe ziyaretimiz” yazısını okumaya devam et

Bodrum ilçemizde bugün gerçekleştirdiğimiz ziyaretler

Emine Yenilmez Aydemir

CHP Muğla İl Başkanımız Hüseyin Erol, il yönetim kurulu üyelerimiz, İl Kadın Kolu Başkanımız Aysun Demirel Korkut ve yönetim kurulu üyelerinin Bodrum İlçe Başkanımız Başar Bıyıklı ve Yönetimini ziyareti sürecinde İlçe Yönetim Kurulumuzu, Türkiye Muharib Gaziler Derneği Bodrum Şubesi ve Bodrum Belediye Başkanımız Ahmet Aras’ı ziyaretlerine eşlik ettik.

24 Mart 2023
Av. Emine Yenilmez Aydemir

“Bodrum ilçemizde bugün gerçekleştirdiğimiz ziyaretler” yazısını okumaya devam et

Aday adaylığı başvurumu gerçekleştirdim

Emine Yenilmez Aydemir

Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağımız bu yılda, deprem felaketinin acılarını henüz saramadığımız zorlu günlerden geçerken, milletimize umut olan Sayın Genel Başkanım Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığında çok önemli bir Cumhurbaşkanlığı ve TBMM 28. dönem milletvekilliği seçimlerine giderken ben de CHP Muğla Milletvekilliği aday adaylığı başvurumu yapmış bulunuyorum. Seçim sürecinin vatanımıza, milletimize ve Muğla’mıza hayırlı olmasını temenni ederim.

20 Mart 2023
Av. Emine Yenilmez Aydemir